Muurikka grilovacia panvica 78 cm s nôžkami

240.16 

Praktická grilovacia panvica s nožičkami, na ktoré si rýchlo urobíte steaky, klobásy, zeleninu, vajíčka, paellu, palacinky alebo lievance. Grilovať s ňou môžete na otvorenom ohni, nad dreveným uhlím aj nad plynovým horákom – čo máte najradšej.

2 na sklade (dostupné na objednávku)

Katalógové číslo: FSGM65 Kategórií:

Popis

Praktická panvica s veľkorysou grilovacou plochou

Vďaka obrovskému priemeru 78 cm na túto panvicu naložíte obed alebo večeru vrátane príloh pre celú rodinu. Nemusíte tak pri grile zbytočne postávať a pripravovať jedlo na etapy.

Oceníte tiež odnímateľné nôžky, vďaka ktorým panva využijete v kuchyni, na balkóne, na terase i na záhrade.

Šťavnaté jedlo bez zbytočných tukov

Keď grilujete steaky na klasické mriežke, odkvapkáva z nich tuk, mäso zbytočne vysychá a spálený tuk je navyše plný karcinogénnych látok, ktoré sa dymom dostávajú do jedla.

Grilovanie na panvici Muurikka je oveľa zdravšie. Tuk zostáva celý čas na panvici, takže spotrebujete menej oleja či masla a mäso je aj napriek tomu oveľa šťavnatejšie. Navyše mäso môžete kedykoľvek podľa potreby potrieť marinádou alebo omáčkou.

Grilovanie na ohni aj nad horákom

Grilovacia panvica Muurikka je multifunkčná – jedlo s ňou môžete pripravovať nad otvoreným ohňom, nad grilom s dreveným uhlím alebo napríklad nad plynovým horákom.

Panva je vyrobená z odolnej liatiny, rýchlo sa zahreje a potom dlho zostáva horúca. Teplo navyše rozvádza rovnomerne po celej ploche, takže kúsky mäsa uprostred budú urobené rovnako dobre ako tie na krajoch.

Spoľahlivosť a remeselné kvalita z Fínska

V Česku značka Muurikka zatiaľ taký ohlas nemá, v Škandinávii je však legendou. Panvice z dielne fínskeho výrobcu myslí na každý detail. Táto panvica má priemer 58 cm, aby ste mohli organizovať párty pre celú rodinu i kamarátov, a je vyrobená z liatiny, ktorá dlho vydrží.

Technické parametre

  • Materiál: oceľ valcovaná za tepla
  • Hmotnosť: 12,9 kg
  • Priemer: 78 cm
  • Odnímateľné nôžky: 3 x 30 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Muurikka grilovacia panvica 78 cm s nôžkami”