Doprava a platba

Doprava a platba

Ceník dopravného SRDPD
zásielky do 30 kg6 EUR

U rozmerovo väčších predmetov účtujeme poštovné podľa cenníka TopTrans (môžete pozrieť cez kalkulátor prepravného).

Tieto zásielky vám doručí prepravná spoločnosť Toptrans väčšinou do 24 hodín od odoslania. Kurier vám bude vopred volať, aby sa s vami dohodol na presnom čase doručenie tovaru.

Poznámka: Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Faktura k objednanému tovaru

Ak v balíku s tovarom nie je faktúra je zaslaná e-mailom.

Možnosti platby

a) hotovostná platba pri prevzatí tovaru (od dopravcu, na centrále)

b) platba on-line

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobné inštitúcie pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Platobné metódy ComGate

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

S platbou prosím vždy vyčkajte na faktúru, ktorú vám pošleme spoločne s inštrukciami ako zaplatiť.

Platba sa vykonáva na účet v VÚB a.s.: 3802948155/0200

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Daňový doklad obdržíte e-mailom na zadanú adresu, táto forma je v súlade s príslušnou legislatívou a prispieva k ochrane životného prostredia. Ak si napriek tomu prajete zaslať originál faktúry s pečiatkou, kontaktujte nás, radi vám ho zašleme. Faktúra slúži ako záručný list.

Spôsoby dodania

a) prepravnú službu používame najčastejšie DPD a TopTrans

b) osobný odber bez poplatku na centrále: Finská sauna – Horavia s.r.o., Hněvkovského 30/65, 617 00 Brno.

Pred zaplatením tovaru prosím skontrolujte neporušenosť obalu, v prípade poškodenia tovaru nepreberajte. Akonáhle tovar zaplatíte, tak ho prosím rozbaľte a skontrolujte počet a fukčnosťou. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí, nás prosím hneď kontaktujte na info@muurikka.sk.

Dodacie lehota

Dodacia lehota začína dňom obdržania záväznej objednávky za podmienky obdržania všetkých podkladov nutných pre jej včasné vybavenie.

SKLADOM – V prípade, že tovar je na sklade, tak ho predávajúci vyexpeduje – odovzdá prepravcovi do 1-3 pracovných dní po obdržaní objednávky. V prípade požiadavky na expresné odoslanie nás prosím kontaktujte e-mailom, ak to bude možné, radi vyhovieme.

CENTRÁLNY SKLAD – Ak je pri tovare uvedené „Centrálny sklad“ je skladom u dodávateľa. Doba expedície sa pohybuje vo väčšine prípadov cca 14 dní, ale môže aj dlhšie. U takéhoto tovaru odporúčame sa o presnom termíne dodania informovať e-mailom