Muurikka grilovacia panvica 42 cm

1829 

Praktická grilovacia panvica, na ktoré si rýchlo urobíte steaky, klobásy, zeleninu, vajíčka alebo lievance. Grilovať s ňou môžete na otvorenom ohni, nad dreveným uhlím aj nad plynovým horákom – čo máte najradšej.

2 na sklade

Katalógové číslo: FS363 Kategórií:

Popis

Praktická panvicu s vrúbkovanou aj hladkou stranou

Na tejto panvici Muurikka môžete grilovať z oboch strán. Vrúbkovanou stranu s rebrovaním využijete najmä pre grilovanie šťavnatých steakov, ktoré sa vďaka rebrám k panve neprichytí. Hladká strana je potom ako stvorená pre robenie vajíčok alebo lievancov.

Šťavnaté jedlo bez zbytočných tukov

Keď grilujete steaky na klasické mriežke, odkvapkáva z nich tuk, mäso zbytočne vysychá a spálený tuk je navyše plný karcinogénnych látok, ktoré sa dymom dostávajú do jedla. Grilovanie na panvici Muurikka je oveľa zdravšie. Tuk zostáva celý čas na panvici, takže spotrebujete menej oleja či masla a mäso je aj napriek tomu oveľa šťavnatejšie.

Grilovanie na ohni aj nad horákom

Grilovacia panvica Muurikka je multifunkčný – jedlo s ňou môžete pripravovať nad otvoreným ohňom, nad grilom s dreveným uhlím alebo napríklad nad plynovým horákom. Panva je vyrobená z odolnej liatiny, rýchlo sa zahreje a potom dlho zostáva horúca. Teplo navyše rozvádza rovnomerne po celej ploche, takže kúsky mäsa uprostred budú urobené rovnako dobre ako tie na krajoch.

Spoľahlivosť a remeselné kvalita z Fínska

V Česku značka Muurikka taký ohlas zatiaľ nemá, v Škandinávii je však legendou. Panvice z dielne fínskeho výrobcu myslí na každý detail. Táto panvica má priemer 42 cm, aby ste mohli organizovať párty pre celú rodinu i kamarátov, a je vyrobená z liatiny, ktorá dlho vydrží.

Technické parametre

  • Priemer: 42 cm
  • Hmotnosť: 5.6 kg
  • Materiál: liatina 1.5 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Muurikka grilovacia panvica 42 cm”