Muurikka Paella panvica 60 cm

1499 

Panvica ako stvorená pre tých, ktorí si radi robia rizoto, zeleninu alebo tradičné španielsku paellu. Využijete ju ale aj na mäso či ryby. Variť, smažiť alebo grilovať s ňou môžete na otvorenom ohni, nad ekologickým grilom aj nad plynovým horákom.

3 na sklade

Katalógové číslo: FSGM71 Kategórií:

Popis

Praktická panvicu stvorená na rizoto alebo paellu

Táto oceľová panvica s vysokými okrajmi je špeciálne navrhnutá tak, aby rozvádzali teplo po celej svojej ploche. Pri miešaní rizota alebo paelly tak máte istotu, že sa jedlo prehrieva rovnomerne a suroviny na kraji nikdy nezostanú studené či surové.

Panvica ale samozrejme využijete aj na smaženie šťavnatých steakov alebo rybích filiet. Hotové jedlo potom môžete rovno z panvice tiež servírovať.

Varenie na otvorenom ohni aj nad plynom

Paella panvu Murikka vás ďalej poteší svojou univerzálnosťou – jedlo s ňou môžete pripravovať nad otvoreným ohňom, nad ekologickým grilom alebo napríklad nad plynovým horákom.

Pretože je panva vyrobená z odolnej, za studena valcovanej ocele, rýchlo sa zahrieva a potom dlho zostáva horúca, aby jedlo nevychladlo. Naviac má špeciálne razené dno, takže dlho vydrží a nedeformuje sa teplom.

Spoľahlivosť a remeselné kvalita z Fínska

V Česku značka Muurikka zatiaľ taký ohlas nemá, v Škandinávii je však legendou. S panvicami z dielne fínskeho výrobcu sa skvele pracuje a uľahčujú každodenné varenie.

Technické parametre

  • Horný priemer: 60 cm
  • Hĺbka: 5 cm
  • Hmotnosť: 4,1 kg
  • Materiál: oceľ bez povrchovej úpravy

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Muurikka Paella panvica 60 cm”